Poštovné ZDARMA pro všechny objednávky nad 1990 Kč.     
Panda Outdoor Panda Outdoor Panda Outdoor Panda Outdoor
Sleva 25% na celý sortiment Pinguin
Mimořádná sleva 25% na celý sortiment českého výrobce Pinguin!

Firma Pinguin patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Na samotném začátku se jednalo o tehdy velmi úspěšný peřový program zahrnující spací pytle a peřové bundy, o rok později firma začíná jako jeden z prvních českých výrobců s vývojem lehkých dvouplášťových stanů pro turistiku a horolezectví. Za téměř dvě desetiletí se sortiment výrobků značky Pinguin značně rozrostl na široký záběr outdoorového vybavení a oblečení. Díky své stabilně vysoké kvalitě získala mimořádnou oblibu především ucelená nabídka stanů, která zahrnuje několik tříd a úrovní použití, počínaje stany konstruovanými pro extrémní zátěž vysokohorských expedic a stany pro rodinné kempování konče.Mrkněte na celý sortiment Pinguin.
Pinguin Pinguin Mistral Pinguin Trek
Pinguin Pinguin Flow Pants
Všechny produkty Pinguin
Nikwax Down Wash Direct 300ml - prací prostředek na péřové výrobky
On-line objednávky přijaté do 18. prosince včetně, vyexpedujeme nejpozději 21. prosince a předáme je přepravním společnostem, které by měly zásilky doručit následující den – tedy 22. prosince
Těšíme se také na osobní setkání v naší outdoorové prodejně!
  Další zajímavé outdoorové produkty  
- Turistická obuv
- Nízká turistická obuv
- Sandále
- Vycházková obuv
- Trekingová obuv
- Lezečky
- Dětské boty
- Péče o obuv
- Repelenty
- Moskytiéry
- Lahve
- Čelové svítilny
- Ručníky
- Trekové hole
- Nože
- Vodní filtry
- Expediční batohy
- Batohy na kolo
- Turistické batohy
- Dámské batohy
- Peněženky a kapsičky
- Nouzové pomůcky
- Stany
- Spací pytle
- Karimatky
- vybavení pro děti
- Termoprádlo
- Softshell
- Cyklistické oblečení
- Horolezectví
- Vodní sporty
- Obuv Asolo

 
Facebook Katalogy ke stažení Ověřeno zákazníky Dárkové poukazy
 

Toto obchodní sdělení je rozesíláno registrovaným zákazníkům obchodu PANDAOUTDOOR.cz. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Změna cen vyhrazena. Aktuální ceny naleznete vždy na www.PANDAOUTDOOR.cz a www.PANDAOUTDOOR.sk

V případě, že jste zapomněli své heslo pro přihlášení, nechte si jej zaslat po zadání uživatelského jména a e-mailové adresy. Pokud si nepřejete, abychom vám obchodní sdělení zasílali, kontaktujte nás v odpovědi na tento e-mail, do předmětu zprávy vepište NEZASÍLAT.

Provozovatelem internetového obchodu Pandaoutdoor.cz a kamenné prodejny Panda je Jan Cimický, IČ: 15801152, se sídlem Prokopova 26, Písek, PSČ 397 01, Zapsáno u Mě¬Ú Písek, č.j.01/92/00109.