O státních svátcích 5. a 6.7 a v pátek a sobotu 7. a 8.7 bude naše prodejna zavřená. Děkujeme za pochopení.
PaySec - Komukoli. Za cokoli.

PŮJČOVNA OUTDOOR VÝBAVY

Chystáte se na ferraty, na ledovec nebo na stěnu? Nechce se Vám kupovat nové lezecké vybavení? Využijte půjčovnu Panda Sport Písek!

Veškeré vybavení lze zapůjčit pouze osobně na naší prodejně v Písku.

> kompletní seznam sortimentu půjčovny <

V naší půjčovně lezeckého vybavení naleznete ferratové sety, přilby, sedací úvazek, cepíny, mačky, karabiny,sondu, sněžnice, lavinové lopaty nebo prsní úvazky. Samozřejmostí je, že vybavení je zrevidované a v případě přileb dezinfikované.

Jak postupovat, chcete-li si vybavení zapůjčit?

Kontaktujte nás na prodejna@pandaoutdoor.cz nebo na tel. +420 382 224 276 (Jarka Šidlová).

Obratem (ve všední dny od 9 do 17 hodin) Vám sdělíme dostupnost, celkovou kalkulaci a podmínky zapůjčení. Dohodneme se s Vámi od kdy do kdy budete věci potřebovat, způsob platby aj.

Ceník půjčovny

Ceny jsou uvedeny za období a včetně DPH, celková cena se odvíjí od celkového počtu dní. Den vypůjčení a den vrácení do 12 hodin se neúčtují. Záloha je v podobě jednorázového poplatku za kus a vztahuje se na všechny dny zápůjčky, záloha je vratná při vrácení zboží.

PRAVIDLA PŮJČOVNY


Níže naleznete produkty naší půjčovny a orientační ceny půjčovného.


Doprava zdarma nad 2000Kč CZ / nad 180EUR SK
Zásilkovna
Pandaoutdoor.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.