Matt

MATT 5843 Mireia Onofri 128 Flowers - multifunkční šátek

ČÍSLO ZBOŽÍ: 279802
× Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!
Multifunkční šátek z velmi jemného Polyesteru, který podporuje přirozený termoregulační systém těla. Odvádí od těla vlhkost a současně chrání tělo před chladem. Příjemný na omak, bezešvý. Šátek je s motivy od známé italské výtvarnice žijící v Barceloně.
Vaše cena včetně DPH
-
ZÁRUKA: 2 roky
DOSTUPNOST: vyprodáno
ks
Vrácení zboží do 20 dnů
Popis

Multifunkční šátek MATT 5843 Mireia Onofri 128 Flowers

Multifunkční šátek z velmi jemného Polyesteru, který podporuje přirozený termoregulační systém těla.

Odvádí od těla vlhkost a současně chrání tělo před chladem. Příjemný na omak, bezešvý. Šátek je s motivy od známé italské výtvarnice žijící v Barceloně.

Víceúčelové šátky pro všechny druhy sportovních aktivit, poskytují maximální komfort proti větru, sněhu, slunce, atd ... Jsou vyrobeny bezešvou technologií, jsou odolné a neztrácí svůj tvar. Špičková technologie tkanin zaručuje vysokou odolnost a rychle schne.

Parametry MATT 5843 Mireia Onofri:

  • Univerzální velikost (52 x 24 cm)
  • Materiál: 100% POLYESTER MICROFIBER
  • Vhodné pro aktivity: běh, cestování, cyklistika, horská kola, horská turistika, kempování, lezení, ostatní aktivní sporty, vodácké sporty. volný čas. vysokohorské lezení

Technologie materiálů matt:

POLYESTER MICROFIBER

Mikrovlákno, které je prodyšné a zároveň to poskytuje spolehlivou ochranu proti klimatickým podmínkám, pomáhá odvádět vlhkost pryč od těla a zajišťuje pohodlí přírodních vláken. Materiál je dostatečně silný a zároveň velmi jemný a příjemný na dotek, disponuje také trvanlivostí.

Matt šátky trubkové bezešvé konstrukce umožňují mnoho různých využití a skvělou funkčnost.