O firmě

V Písku provozujeme kamennou prodejnu s outdoorovým vybavením již více než 20 let - od roku 1999. E-shop jsme nastartovali v roce 2006.

V e-shopu pandaoutdoor.cz a kamenném obchodě PANDA v Písku naleznete celou řadu outdoor výbavy a potřeb pro outdoor. Vše potřebné u nás najdou horolezci, cyklisti, vyznavači zimních i vodních sportů. Vybíráme pro vás třeba spacáky, batohy, cyklo vybavení, obuv, oblečení a mnoho dalšího vybavení za příznivé ceny.

Zaměřujeme se na specifické outdoorové potřeby pro náročné a velmi náročně nadšence a sportovce, ale vybere si u nás také turista, výletník, vyznavač pro geocaching, skaut ... zkrátka kdokoliv, kdo má rád přírodu, cestování, outdoor a výlety. Zaměřujeme se pouze na odzkoušené a renomované výrobce, jako jsou Asolo, Lowe Alpine, Teva, Craft, Mountain Equipment, Montane, Keen, Se to Summit, Salewa, Singing Rock a mnohé další.

Pandaoutdoor - outdoor oblečení a další outdoor potřeby a vybavení

Najdete u nás také oblečení pro Vaše maximální pohodlí při outdoorových aktivitách. Pro zimní aktivity máme kvalitní značkové lyžařské bundy a kalhoty od renomovaných značek Schöffel, Vaude nebo Halti. Mimo jiné také péřové oblečení (Primalof)  od Moountain Equipment, Vaude nebo Ferrino. Také nepromokavé bundy, Softshellové a lehké a cyklo bundy a Vesty. Nezapomněli jsme ani na střední vrstvu, tedy svetry, košile nebo polokošile. Samozřejmostí na pandaoutdoor.cz jsou kvalitní outdoor kalhoty, krátké outdoor kalhoty, šortky a také elegantní dámské šaty. Neodmyslitelnou součástí je Funkční prádlo a kvalitní teplé spodní prádlo a spodky. Cyklisté si u nás také přijdou na své v sekci Cyklistické oblečení a nezapomněli jsme ani na Běžecké oblečení.

Outdoor Vybavení pro horolezce, horolezecká výbava, outdoor

Pandaoutdoor.cz disponuje také širokou škálou horolezecké výbavy. Spolupracujeme s lezeckou stěnou v Písku, instruktoři od nás odebírají jen to nejkvalitnější vybavení. Horolezci u nás najdou sedací úvazy, smyčky nebo také pytlíky magnezium. Jsme vybavení nepřeberným množství kvalitních horolezeckých lan a na shopu najdete také speciální vaky na lano. Ferratové sety bereme pouze od certifikovaných výrobců jako je Mammut, Edelrid nebo Skylotec. Ze skialpinistické výbavy neopomeneme cepíny, mačky, nesmeky a další. Blokanty, jistítka, brzdy, osmy, kladky, kotvící desky, Rescue Kit nebo třeba specifický a méně známý Kong Jolly tlumič nárazů – to vše na pandaoutdoor.cz. Kvalitní certifikované lezecké helmy pro dospělé i lezecké helmy pro děti. Zaměřujeme se také na dětské lezení, prodáváme specifické sedací úvazky pro děti, přilby a další vybavení.

Outdoor vybavení pro každého sportovce, turistu a cestovatele

Na našem e-shopu pandaoutdoor.cz i v naší kamenné prodejně v Písku si přijde na své každý sportovní nadšenec. Například batohy u nás najdete v nejrůznějších kategorií. Cyklo batohy, městské batohy, ale samozřejmě také alpinistické a horolezecké batohy a krosny, bivakovací vaky, vaky, kompresní vaky a novinkou jsou také ultralehké batohy a tašky.

Široká škála kvalitních stanů, nad kterou zaplesá srdce nejednoho trampa, turisty nebo cestovatele. V kategorii Stany najde svůj vysněný stan také zkušený cestovatel nebo vyznavač expedicí. Stejně tak najdete i stany rodinné, Extreme Ultralight nebo třeba sekundové, se kterými nestrávíte opravdu žádný čas při jeho sestavení. Užijte si outdoor se vším všudy! Bivakovací vaky najdete u nás rovněž.

Outdoor vybavení pro všechny

Vybrali jsme pro Vás jen některé kategorie, ale na shopu pandaoutdoor.cz je k dispozici kompletní výbava pro cestovatele, sportovce, cyklisty, turisty… zkrátka všechny vyznavače outdoorových aktivit. K dipozici jsou čelovky Petzl, svítilny, camping nábytek, potřeby pro vaření v přírodě, sady poslední záchrany, nože, příbory z titanu, nejrůznější ledvinky, taštičky a obaly, rukavice, impregnace, čistící prostředky (např. Tarrago suchá pěna), termosky, karabinky a mnoho mnoho dalšího. Máme rádi outdoor, outdoor je naší vášní! Těšíme se na Vás osobně na prodejně nebo na e-shopu www.pandaoutdoor.cz.