>> VYUŽIJTE DODATEČNOU SLEVU 10% KE DNI OTCŮ! SLEVOVÝ KÓD ZDE <<

Obchodní podmínky

Informace o nákupu v internetového obchodu Pandaoutdoor.

Objednávka

Objednávku zboží je možno realizovat pomocí on-line prodejny, e-mailem, telefonicky.

>> NÁVOD JAK NAKUPOVAT

Cena zboží

Cena zboží, popř. služeb se vždy účtuje s DPH. Cena platná v době objednávky a potvrzená dodavatelem je pro dodavatele závazná.

Platba za zboží

  • Hotově (osobní odběr)
  • Platební kartou (osobní odběr)
  • Dobírkou
  • Platba předem na účet
  • Faktura (smluvní partneři)

Volba způsobu dopravy a platby

Zvolte způsob dopravy a platby volte podle toho, co Vám nejvíce vyhovuje. Můžete si vybrat z více možností, a navíc můžete mít také dopravu zdarma.

Lhůta vyskladnění

  • Pro zboží skladem: ihned. (u vás do 1-2 pracovních dní)
  • Pro zboží s dostupností u dodavatele: běžná doba pro dodání je 4-7 pracovních dní.
  • Pro ostatní zboží: dle poptávky, běžná doba pro dodání je 1-10 pracovních dní.
  • Případná delší doba bude předem dohodnuta.

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a zahrnuje dobu do expedice zboží, lhůta je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Pokud se bude jednat o úzce specifikovanou objednávku (např. přesně specifikovaná barva, délka a strana zipu u spacího pytle), může být dodací lhůta delší, než je uváděna u zboží. Zákazník bude o této skutečnosti informován.

Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na našem účtu.

Kompletní výčet způsobů doručení a plateb naleznete zde.

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu). V případě, že výrobek neobsahuje záruční list, stává se záručním listem faktura.

Možnost vrácení zboží a reklamace

Ze zákona má každý náš internetový zákazník právo odstoupit od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dní a to bez udání důvodu. >> Vzorový formulář na odstoupení od kupní smlouvy (PDF si stáhněte do PC, umožní Vám vyplnění přímo do PDF)

V případě vrácení zboží v zákonné lhůtě dopravu zpět hradí kupující. Můžete využít cenově výhodnější zaslání balíku na náš GLS Parcelshop (Panda Outdoor, Prokopova 26, Písek) - štítek si vytvoříte pohodlně přes portál e-balik.cz, uhradíte dopravu platební kartou, vytisknete a nalepíte štítek a balíček poté podáte na libovolném GLS parcelshopu. (V případě, že se rozhodnete využít tento způsob zaslání, vždy prosím uveďte k adresátovi telefonní číslo 603 544 232 a e-mail info@pandaoutdoor.cz. Děkujeme.)

Podmínky, za jakých je možné provést vrácení, výměnu či reklamaci zboží naleznete v reklamačním řádu.

Úplné znění obchodních podmínek

Úplné znění obchodní podmínek pro nakupování v elektronickém obchodě Pandaoutdoor naleznete na této stránce.

Obchodní podmínky elektronického obchodu Pandaoutdoor jsou v souladu se zákony České republiky

Osobní údaje

Svou informační povinnost vůči kupujícímu ve smyslu čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení GDPR“) související se zpracováním osobních údajů kupujícího pro účely plnění kupní smlouvy, pro účely jednání o této smlouvě a pro účely plnění veřejnoprávních povinností prodávajícího plní prodávající prostřednictvím zvláštního dokumentu - naleznete zde.