⚠️ Eshop expeduje beze změny, možná ještě rychleji a navíc s dopravou ZDARMA už při nákupu nad 390 Kč. >>více informací ⚠️

Cena a druhy dopravy

certifikát přátelský e-shop

Doprava zboží a platby za zboží na pandaoutdoor.cz

Současná situace není dobrá, ale i my se jí musíme přizpůsobit. Abychom vám nákupy zjednodušili, tak nastavujeme minimální hodnotu objednávky pro dopravu zdarma na 390 Kč. Platí ▶️ DO KONCE BŘEZNA 2020 ◀️ (přepravce GLS). Vždy není potřeba navštívit obchod, objednávka vám dorazí domů.

PRODEJNA JE DOČASNĚ Z NAŘÍZENÍ VLÁDY UZAVŘENA! VYZVEDNUTÍ NA OSOBNÍ ODBĚR V NAŠÍ PRODEJNĚ PANDA V PÍSKU (PROKOPOVA 26, PÍSEK) V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU PROBÍHÁ VE VŠEDNÍ DNY OD 14:00  DO 15:00 (PO INDIVIDUÁLNÍ DOHODĚ LZE ZVOLIT JINÝ TERMÍN). PLATBA V HOTOVOSTI JE POZASTAVENA, LZE VYUŽÍT POUZE PLATBU KARTOU PŘES E-SHOP NEBO PŘEDEM BANKOVNÍM PŘEVODEM. VŽDY PROSÍM KONTAKTUJTE PANA CIMICKÉHO NA TELEFONU 603 544 232 PŘED PŘÍCHODEM K PRODEJNĚ. VÝDEJ PROBĚHNE POUZE MEZI DVEŘMI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

 

ČR  Doprava po České republice:

Způsoby dopravy zboží po České republice
GLS - kurýrní služba
zdarma od 390 
69 
Zásilkovna - výdejní místa
zdarma od 1 390 
65 
Česká pošta - Balík Do ruky
zdarma od 1 990 
109 
Česká pošta - Balík Na poštu
zdarma od 1 790 
92 
E-mailem
ZDARMA
Osobní odběr v Písku
ZDARMA

Způsoby platby v České republice
Platební kartou předem - online
ZDARMA
Standardním bankovním převodem
ZDARMA

SR  Doprava na Slovensko:

Způsoby dopravy zboží na Slovensko
E-mailem
ZDARMA
Zásilkovna SK - výdejní místa
zdarma od 80 
3,50 
GLS na Slovensko
zdarma od 100 

Způsoby platby v na Slovensku
Platba kartou předem - online
ZDARMA
Standardní bankovní převod SK
ZDARMA

Platba předem u slovenských objednávek

V případě platby předem se náklady na přepravu k zákazníkovi samozřejmě snižují o cenu doběrečného a při využití následujícího postupu lze významně snížit i náklady za bankovní výlohy při úhradě ze Slovenska do ČR (úhrada do/ze zahraničí).

Pokud peníze zákazník zašle z některé pobočky FIO na Slovensku na náš níže uvedený účet vedený u FIO Banky v České republice v EUR v rámci SEPA, je tato platba zcela zdarma. Odchádzajúce platby v CZK do ČR na účet 2010 zdarma. (via fio.sk). Pokud zákazník nemá veden účet u pobočky FIO na Slovensku, existuje možnost poslat platbu přímo od přepážky na pobočce FIO na Slovensku.

Pokud bude zákazník platbu předem posílat z jiné slovenské banky, pak budou výlohy na jeho straně mnohem vyšší (poplatky za úhradu do zahraničí) a u nás si FIO ČR za takovouto platbu strhne poplatek ve výši 1 %, min. 150,-- Kč, max. 1.000,-- Kč (úhrada ze zahraničí).

V tomto případě doporučujeme, abyste u převodu z jiné slovenské banky použili typ platby "SEPA".

sepa platba

(SEPA platby) zjednodušené platby mezi členskými státy Evropské unie nebo jinými smluvními státy Dohody o Evropském hospodářském prostoru.

V případě platby ze zahraničí předem plaťte na

  • číslo našeho účtu ve formátu IBAN: CZ21 2010 0000 0021 0027 3005
  • Název našeho účtu: Jan Cimický
  • BIC (SWIFT): FIOBCZPPXXX
 

Jsme schopni zasílat zboží i zákazníkům mimo Českou republiku!

Při dodání do ostatních států je možný způsob platby pouze bankovnín převodem. Každá taková objednávka bude řešena individuálně se zákazníkem.

Other country? No problem! Contact us by mail: info@pandaoutdoor.cz.

 

Nově můžete na našem e-shopu nakupovat přímo v € - platí pouze pro zákazníky ze Slovenska. Nemusíte již nic přepočítávat na České koruny! Přepínač měny najdete v horním menu.

Jestli Vám můžeme být jakýmkoliv způsobem nápomocni, kontaktujte nás na tel. č.: 382 215 341 nebo e-mailem na: info@pandaoutdoor.cz či obchod@pandaoutdoor.cz

Děkujeme za Váš nákup.