>> OSLAVTE S NÁMI DEN DĚTÍ <<

Servis nářadí a informace o možnostech opravy

PROVOZ SERVISU ELEKTRICKÉHO RUČNÍHO NÁŘADÍ JE K DATU 19.2.2020 UKONČEN. PŘIJÍMÁME POUZE ZÁRUČNÍ OPRAVY NA STROJE ZAKOUPENÉ NA NAŠÍ PRODEJNĚ. VYUŽIJTE PROSÍM ONLINE OBJEDNÁVKY PŘEPRAVY ZDARMA DO SERVISU BOSCH:

>> PŘÍMÉ VYŘÍZENÍ OPRAVY BOSCH PROFESSIONAL
>> PŘÍMÉ VYŘÍZENÍ OPRAVY BOSCH HOBBY

Náhradní díly Bosch si můžete objednat přímo ze stránek výrobce (budete potřebovat katalogové číslo stroje - najdete na výrobním štítku):


Zaslání stroje k opravě ke svému prodejci

V situaci, kdy Vám přestalo fungovat elektrické ruční nářadí zakoupené u naší firmy, zašlete ho prosím na naši adresu s popisem závady a v případě záruční opravy také s kopií prodejního dokladu. Vytiskněte a vyplňte reklamační list.

Pokud nenajdete prodejní doklad/fakturu, uveďte prosím Vaše kontaktní nebo fakturační údaje a my Váš prodejní doklad dohledáme v našem informačním systému.

Cesta do servisu přes prodejce

Nářadí odeslané k opravě do naší firmy okamžitě zaevidujeme a obratem zasíláme do značkového servisu příslušného výrobce. Po návratu zboží ze servisu zasíláme opravené nářadí zpět na Vaši adresu. V případě neopravitelných pozáručních oprav zajistíme ekologickou likvidaci.

Všechny nezáruční opravy u nás zakoupeného nářadí zasíláme do autorizovaných servisů jednotlivých výrobců. Při objednání opravy musí zákazník počítat s cenou za diagnostiku a zjištění závady i v případě neopravení výrobku. Cena za diagnostiku se pohybuje v rozsahu 300-400,-Kč (vč.DPH). Diagnostika závady u výrobků Bosch činí 400 Kč vč.DPH, u Metabo 303 Kč vč.DPH.

Platby za nezáruční opravy přijímáme pouze hotově nebo bankovním převodem. Nelze platit kartou!

Adresa pro zaslání nářadí do záruční opravy:

Panda Outdoor, Jan Cimický, Prokopova 26, 397 01 Písek


Zaslání stroje k opravě přímo do autorizovaného servisu

Chcete-li maximálně zkrátit dobu opravy čekání na opravu, zašlete svou opravu přímo do autorizovaného servisu patřičného výrobce. Níže naleznete kontaktní informace na jednotlivé značkové servisy. U záručních oprav je nutné přiložit kopii prodejního dokladu a záruční list (pokud byl vydán).

Servis napřímo

Firma Bosch nabízí na všechny své značky službu "přímé vyřízení opravy" (platí pro Bosch Professional), kdy si zákazník objedná přepravu přímo u servisu a ten si zásilku následující den vyzvedne.

Kontaktní údaje na značkové záruční servisy

  • Bosch Service PT - K Vápence 1621/16, 692 01 Mikulov - Tel.: +420 519 305 700, (Bosch, Dremel)
  • Metabo s.r.o - Kralovická 1793, 25001 Brandýs nad labem - +420 326 904 457 / 456, servis@metabo.cz, www.metabo.cz
  • Einhell-UNICORE s.r.o. - Holečkova 368/4, 360 17 Karlovy Vary - +420 353 440 216, servis@einhell.cz, www.einhell.cz

Oprava nářadí svépomocí

Pokud jste těchnicky zdatný uživatel, který se nebojí opravit si své nářadí sám, máme pro Vás velmi vhodnou variantu. Tento postup zásadně nedoporučejeme u záručních oprav, kde se rozebráním stroje připravíte o veškeré garance.

Rozkresy náhradních dílů

Mohlo by se hodit - Konfigurátor kufrů Bosch - L-BOXX


Plné znění obchodních podmínek e-shopu pandaoutdoor.cz.