>> VYUŽIJTE DODATEČNOU SLEVU 10% KE DNI OTCŮ! SLEVOVÝ KÓD ZDE <<

MIZUNO

Země původu: Japonsko   |   Web výrobce: www.mizuno.eu

Od založení společnosti je Mizuno velmi pyšné, že se může aktivně zapojit do vzrušujícího světa sportu a aktivně se podílet na vývoji sportovního oblečení i vybavení nejvyšší kvality. Každý z nás hledá ideální sportovní vyžití. To platili před sto lety a platí to i dnes. Jak praví filosofie společnosti, Mizuno se snaží prospívat společnosti skrze sportovní vybavení a propagací sportu.

Produktová strategie značky Mizuno hledá cesty, jak vytvořit produkty s funkcemi, které zvyšují sportovní výkon a jsou typické pouze pro Mizuno. Tyto technologické kroky mají udržet vysoko nastavenou laťku v oblasti sportovního oblečení i vybavení bez ohledu na dané sportovní odvětví či podmínky. Věříme, že tento přístup při výrobě sportovního oblečení i vybavení vám pomůže dosahovat co nejlepších výsledků.

Firma Mizuno je lídrem na trhu s volejbalovou obuví a vybavením. Ať už se bavíme o jakékoli botě indoorové řady značky Mizuno, jejich předností je vlnová deska zaručující skvělé odpružení, stabilitu a velkou životnost. U modelů Wave Lightning a Wave Tornado jde navíc o inovovanou vlnovou desku Infinity Wave. Ta představuje další úroveň vlnové technologie: s více viditelnou a ještě účinnější konstrukcí. Skládá se z dvou paralelních vln, které jsou vzájemně spojeny měkkými sloupky. Poskytuje bezkonkurenční odpružení a zlepšenou odolnost pohlcováním a rozptylováním nárazů.

Stát: JAPAN / Více informací můžete najít na www.mizuno.eu/cs

 

Nebyly nalezeny žádné produkty