TSL

TSL 325 Ride cactus sněžnice

ČÍSLO ZBOŽÍ: PND01499
DOPRAVA ZDARMA
Komfortní sněžnice na přechody. S nemrznoucím vázáním, které nabízí rychlé stahování a hroty, které drží na ledu.
Vaše cena včetně DPH
3 499 
pro registrované 3 324 
Běžná cena včetně DPH
3 690 
Celkem ušetříte
191  (-5%)
ZÁRUKA: 2 roky
DOSTUPNOST: není skladem
Vrácení zboží do 20 dnů
Popis

Pánské sněžnice TSL 325 Ride cactus

Komfortní sněžnice na přechody. S nemrznoucím vázáním, které nabízí rychlé stahování a hroty, které drží na ledu.

Komfortní model s velmi dobrou přilnavostí díky 3D konstrukcí a prolisům. Jednoduše a rychle sněžnice obujete a můžete vyrazit na svou túru. Dobrá kombinace pohodlí a technické zpracování. 6 hrotů je testováno, aby vás udrželi i na ledu. Vhodné na přechody a dlouhé túry.

Komfortní výstup

Sněžnice má 3D konstrukci s prolisy, které vás podrží při výstupu i sestupu. Tvar přesýpacích hodin nabízí dělat krok za krokem a sněžnice so sebe zapadají jako puzzle. Pro případ ledů a promrznutého sněhu jsou sněžnice vybaveny 6 hroty. Vy tak nepodklouznete. Aby vám sněžnice nepodklouzla ani při pohybu, naleznete na špičce další hroty. Při výstupu máte možnost použít podpatěnku, díky čemu se dostanete do větší roviny a půjde se vám komfortněji. 

Obutí bez komplikací

Sněžnice má rychlenastavitelné vázání. Nohu vložíte do vázání a jednoduše stáhnete špičku pomocí obousměrného popruhu. Nohu máte pevně fixovanou a zároveň ji stáhnete rychle. Špičku můžete nastavit i na širší botu. Vázání kotníku je tvořeno bimaterálním popruhem, který dotáhnete jednoduše ráčnou. Bimateriální popruh má tu výhodu, že nezamrzá. Sněžnice má velké rozpění velikostí. I tohle jde nastavit rychle. Velikost nastavíte pomocí zmáčknutí dvou pojistných pinů a posunete patu podle potřeby. Takže i když sněžnice půjčíte, tak velikost nastavíte rychle a jednoduše. 

Výběr velikosti a její nosnost 

Při výběru sněžnice je potřeba zvolit velikost. Podstatná je nosnost. Nezapomeňte však, že sebou ponesete i batoh a vybavení, které také něco váží. 

Sněžnice do nejnáročnějších terénů

Sněžnice je ideální na vaše oblíbené túry. Ať už jdete po sněhu nebo ledu, sněžnice vás podrží. S rychlestahovatelným nemrznoucím vázáním můžete sněžnice kdykoli odložit.

Parametry TSL 325 Ride:

 • Hmotnost: 890g x 2
 • Velikost bot: 7m > 15m
 • Rozměry: 59,5 x 21,9 cm
 • Nosnost: 50-120 kg
 • Počet hrotů: 6
 • Zámek sněžnice: ne
 • Boční hřebeny: ne
 • Konstrukce sněžnice: 3D, tvar přesípaích hodin
 • Špička vázání: Memory Flex System, Lateral Adjust
 • Pata vázání: Bi-materiální popruh, obvodový zámek
 • Vyrobeny ve Francii.
 • Součástí je transportní obal

Video:

Garance kvality horskými vůdci

Sněžnice TSL patří k těm nejodolnější a nejkvalitnějším na světě. Proto je častou volbou horských vůdců a průvodců. Na sněžnice se totiž potřebují spolehnout. Stejně tak se na své sněžnice můžete spolehnout i vy. Navíc v případě, že potřebujete sněžnici opravit nebo dokoupit nějaký díl, tak není problém. TSL má uchované formy minimálně 10 let a potřebný díl jednoduše vyrobí. 

TSL je francouzská firma, které patří mezi inovátory mezi sněžnicemi. Jako první přišla s použitím kvalitních plastů pro výrobu sněžnic, jako první přišla s tvarem přesýpacích hodin, jako první přišla s bimateriálním popruhem a přišla i s dalšími inovacemi, díky kterým patří k lídrům mezi sněžnicemi.  Podporuje sněžnicové závody a ve Francii vytváří stezky pro sněžnicové túry. Zajímají se o komunitu kolem sebe. TSL přistupuje ekologicky i k výrobě jako takové. Výroba probíhá z recyklovaného granulátu a ve Francii. Nedochází k převážení zboží přes půl světa a tím snižují provoz nákladních lodí.

Parametry
Barva Cactus