⚠️ Do neděle 20.10.2019 máte od nás dopravu zdarma již při nákupu nad 500 Kč. ⚠️

IGM Pravítko s rychloupínáním - 610 x 50 mm

ČÍSLO ZBOŽÍ: 5550045
× Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže nebo si prohlédněte jiné produkty v kategorii Ruční nářadí
Pravítko má různé využití. Může být použito jako opora pro přesné řezání okružní pilou, frézování horní frézkou nebo k rýsování. Lze výborně použít jako pomocný doraz na vrtačce nebo frézovacím stole. Můžete jej také použít jako klasickou svěrku pro stažení materiálu při lepení.
Vaše cena včetně DPH
-
ZÁRUKA: 2 roky
DOSTUPNOST: vyprodáno
ks
Vrácení zboží do 20 dnů
Popis

IGM Pravítko s rychloupínáním - 610 x 50 mm

Pravítko má různé využití. Může být použito jako opora pro přesné řezání okružní pilou, frézování horní frézkou nebo k rýsování. Lze výborně použít jako pomocný doraz na vrtačce nebo frézovacím stole. Můžete jej také použít jako klasickou svěrku pro stažení materiálu při lepení. Čelisti dokáží pevně držet obrobek po celé délce svěrky, avšak menší silou, než klasické truhlářské svěrky.

  • Vyrobeno z extrudovaného hliníku s vysokou pevností a odolností.
  • Lehčí a tužší než jakékoli jiné svěrky na trhu. 
  • Stupnice v mm pro přesné řezy
  • Spojovací T-konektory rozšiřují možnost využití.
  • Jednoduché používání, snadná manipulace, rychlá změna na svěrky.

Pravítko je vyrobeno z nízkého duralového profilu, který je pevný, odolný a drží přesnost. K pravítkům nabízíme volitelné příslušenství, například sadu spojovacích konektorů, která umožní spojení dvou pravítek k sobě, čímž rozšíříte jejich využití jako rychloupínací přípravek.  Dodáváno ve třech délkách. Šířka pravítka je 50 mm. Možnost dokoupit mnoho příslušenství, které využití těchto pravítek ještě rozšiřuje.

  • Rozměr balení (DxŠxV): 85x8x3,5 cm
  • Hmotnost: 1,03 kg