Akce - Při nákupu nad 300 Kč máte dopravu po celé ČR zdarma! >> více informací

WarmUP termosáček do rukavic 8x6

ČÍSLO ZBOŽÍ: 504
× Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!
Termosáček do rukavic o velikosti 8 x 6 cm. Výborný pro zahřátí rukou a malých různých malých ploch. Velikost je uzpůsobena například pro vložení do rukavic. Balení obsahuje 2 ks termosáčků.
Vaše cena včetně DPH
-
ZÁRUKA: 2 roky
DOSTUPNOST: vyprodáno
ks
Vrácení zboží do 20 dnů
Popis

WarmUP termosáček do rukavic 8x6

Termosáček do rukavic o velikosti 8 x 6 cm. Výborný pro zahřátí rukou a malých různých malých ploch. Velikost je uzpůsobena například pro vložení do rukavic. Balení obsahuje 2 ks termosáčků.

V závislosti na velikosti a způsobu aplikace zahřívá po dobu až tří hodin kdykoliv a kdekoliv si přejete. Termosáčky jsou znovupoužitelné po cca 15. minutovém ohřevu v teplé vodě.

Termosáčky byly vyvinuty ve spolupráci se sportovci, trenéry, sportovními lékaři a fyzioterapeuty. Slouží na zahřátí v chladném ročním období (např. jako vložka do rukavic, kapes, vložka v botách) nebo na ulehčení a podporu léčby při svalovém napětí, chronických onemocněních pohybového aparátu, zlomeninách, kloubních problémech, revmatu, bolestech břicha, podchlazení, bolestech zad a krku.

Warmup® nepotřebuje žádnou elektřinu, žádné předehřívání. Po stlačení destičky se termosáček v průběhu několika sekund zahřeje na teplotu 50 stupňů Celsia. Při správném zacházení se může použít více než 100krát.

Návod k použití:

 • Termosáček aktivujte na rovném podkladu tak, aby jste umožnili rovnoměrné rozložení tekutiny.
 • Palcem a ukazováčkem uchopte destičku, která je uvnitř termosáčku. Stlačte jednou nebo vícekrát a pozorujte jak se tekutina v termosáčku mění a zahřívá.
 • Promněte termosáček tak, aby byla tekutina rovnoměrně rozložena a nyní je připraven k použití.

Příprava pro další použití:

 • V nádobě nechte přivést vodu k varu. Na dno vložte tenkou látku.
 • Potom vložte použitý a vychladlý termosáček a vařte 10 - 15 minut, dokud se obsah nerozpustí na čirou tekutinu. Podle potřeby lze "vařit" více kusů současně.
 • Vyndejte termosáček z vody. V případě že jsou vně ještě pevné části nebo tekutina po krátké době ztuhne, vložte termosáček znovu do vařící vody.
 • Pozor nepoužívejte termosáček ihned po "vaření". Po vychladnutí je termosáček připravený k použití.
Další produkt ve stejné kategorii
 • Travelsafe Grabber Toe Warmer ohřívač nohou jednorázový
  SKLADEM
  65