V pondělí 10. května opět OTEVÍRÁME!

09.05.2021

V pondělí 10. května 2021 opět OTEVÍRÁME!

Otevíráme po karanténě

Konečně můžeme! :)

Je to konečně tady! Po více jak 4 měsících můžeme konečně naší píseckou prodejnu otevřít podle standardních otevíracích hodin a plus mínus do stejného režimu fungování. Nevyhneme se některým pravidlům, které již znáte, ale věříme že vše společně zvládneme a budeme schopni vám zajistit odpovídající podmínky a servis, na který jste byli zvyklí.

Jak bude vše probíhat?

Jsme na vše připraveni. Jsme vybaveni respirátory třídy FFP2, dezinfekční koutek při vstupu je stále k dispozici (je možné také využít jednorázové rukavice), pravidelně se testujeme a uvnitř máme instalované čističky vzduchu. Stejně tak dbáme na pravidelnou dezinfekce prostor a povrchů.

Jak budeme mít otevřeno?

Otevřeno bude dle standardní otevírací doby - jak je uvedeno v sekci kontakty.

Bude potřeba počítat s omezeným počtem zákazníků na prodejně.

Vše se odvíjí od velikosti prodejní plochy obchodu, podle toho musíme zajistit odpovídající počet zákazníků uvnitř. Respektujeme pravidlo pro vyhrazení plochy 15m2 provozovny pro jednoho zákazníka (nevztahuje se na děti mladší 6 let doprovázející jiného zákazníka) - u nás to vychází cca na 10 zákazníků. To ale zvládneme. Pokud narazíte na zamčené dveře, znamená to, že uvnitř je maximální počet zákazníků - prosíme vyčkejte.

Důležitou podmínkou pro vstup bude respirátor třídy FFP2

Samozřejmě ochrana úst a nosu musí být nasazena :). Požadovány jsou respirátory třídy FFP2 či N95 / KN95 srovnatelné s FFP2. Můžete případně využít vyšší stupeň ochrany dýchacích cest, také můžete mít nanoroušku či akreditované nanošátky. Prosíme respektujte toto nařízení! Bez odpovídající ochrany dýchacích cest vás nebudeme moci do prodejny vpustit.

Dodržujte rozestupy, buďte ohleduplní

Na prodejně se budeme pohybovat v minimálně 2m rozestupech. S ohledem na členění prodejny není možné nakreslit "čáry", které znáte ze supermarketů. Spoléháme na to, že jsme lidé inteligentní a pokud se v úzké uličce momentálně někdo pohybuje, tak zkrátka chvilku počkáme :). Na každého se dostane. Děkujeme.

Jak to bude se zkoušením oblečení?

Momentálně je povoleno využít zkušební kabinky, ale i tak vás žádáme o co nejmenší kontakt s oblečením, které nebudete zkoušet. Zkrátka co nejméně toho "osahat" :). Případně se vám budeme snažit pomoci s výběrem velikosti odhadem, vlastními zkušenostmi, prostě pomůžeme jakkoliv to půjde. Ideálně použijte jednorázové rukavice, které najdete před vchodem do prodejny.

Dočasně zavádíme pauzu na oběd.

Abychom zajistili hygienické prostředí, zavádíme do odvolání přestávku na oběd, která bude cca v čase 11:30-12:00 hod. V případě, že narazíte na zavřené dveře prodejny v čase oběda, využijte zvonek nebo volejte na 603 544 232.

Jak můžete pomoci vy nám? :)

Jednoduše. Na našem webu je momentálně 99% veškerého sortimentu prodejny. Nejrychlejší a nejhygieničtější způsob je stále objednání zboží s vyzvednutím na osobní odběr s platbou na prodejně. Doma můžete v klidu vybírat. Vytvořením objednávky dojde k automatické rezervaci zboží. My vše připravíme a obratem vám dáme vědět, že zboží je připraveno. Na místě se pak samozřejmě můžete rozhodnout, které zboží si odnesete domů ;), v podstatě se jedná o prostou rezervaci zboží. Prosíme vždy využijte náš e-shop, kde vidíte veškerou dostupnost (nic nikam neschováváme, vše dostupné vidíte na webu ;) ). Po telefonu to může být v tomto období hektické, raději volte "elektronickou cestu".


Jak to bude s výdejním místem balíčků GLS Parcelshop?

gls

Provoz GLS Parcelshopu bude obnoven cca od čtvrtka 13.5.2021. Pro výdej balíčků GLS platí stejné podmínky a omezení, které jsou platné pro vstup do naší prodejny - tedy ochrana dýchacích cest (FFP2, KN95 či nanorouška) a rozestupy. Vydávat v jednu chvíli lze pouze jeden balíček. Prosím respektujte ostatní zákazníky a dodržujte rozestupy, na každého se dostane.


Těšíme se na Vás konečně zase osobně na prodejně! :)

Otevíráme po karanténě