>> LETNÍ VÝPRODEJ NA PANDĚ ODSTARTOVAL <<

HG Sport

Země původu: Česká republika   |   Web výrobce: www.hgsport.cz

Vše začalo u vášně k pádlování. Zakladatel firmy HG Sport, cestovatel a vodácký nadšenec Jiří Habrman, se v roce 1991 rozhodl využít svých dlouholetých kontaktů a zkušeností z vodáckých expedic a využil nově vzniklé příležitosti svobodného podníkání k začátku svých aktivit spojených s vodáckým trhem. Ze začátku se firemní aktivity soustředily hlavně na dovoz a prodej vůbec prvních plastových lodí z Německa. Netrvalo ale dlouho než se firma diversifikovala dalším směrem - v Kladně byla založena vůbec první pobočka firmy a zároveň zde byla započata výroba lodních pytlů a nafukovacích vaků do kajaků.

Úspěch v podobě značné poptávky po výrobcích HG Sport na západoevropském trhu následně potvrdil kvality našich produktů a otevřel cestu k rozšíření sortimentu výroby. Díky potřebě pro větší kapacitu byla výroba přesunuta na Moravu, kde se stále vyrábí drtivá část našich produktů. V souvislosti s přesunem výrobu se stěhovalo sídlo společnosti a otevřela nová prodejna ve Zborovské ulici na pražském Smíchově, kde již přes 10 let nabízíme kompletní sortiment vodáckých potřeb.

K příležitosti 20. narozenin firmy se HG Sport s příchodem sezony 2011 značně rozrostl - nově otevřené HG Sportcentrum Troja mimo plně vybavené vodácké prodejny nově nabízí rozšířené služby včetně půjčovny, vodácké školy, servisu, výletů a ubytování; vše na březích Vltavy a přímo v kanoistickém areálu v pražské Troji.

 

Nebyly nalezeny žádné produkty