>> LETNÍ VÝPRODEJ NA PANDĚ ODSTARTOVAL <<

WILEY X - špičkové sluneční brýle

Země původu: Spojené státy   |   Web výrobce: https://www.wileyx.com/

Historie společnosti Wiley X se začala psát v roce 1987, kdy zahájila své tažení za dosažením světového prvenství v oblasti výzkumu, vývoje a marketingu ochranných brýlí a rukavic pro armádu a později, pro civilní trhy.

Brýle Wiley X jsou navrženy tak, aby dokázaly ochránit zrak a zlepšit viditelnost i v těch nejextrémnějších podmínkách. Staly se neodmyslitelnou pomůckou nejen profesionálních vojáků, pro které byly původně vyvinuty, ale nyní také sportovních střelců, myslivců, rybářů, outdoorových sportovců, motoristů a v neposlední řadě všech milovníků kvalitních a stylových brýlí.

Ochranné vlastnosti brýlí Wiley X vycházejí z využití unikátních technologií a z vysoce kvalitních materiálů. Právě díky nim jsou brýle certifikovány podle přísných bezpečnostních standardů Amerického národního standardizačního institutu (ANSI).

Osmivrstvé polykarbonátové čočky jsou maximálně pružné a extrémně odolné a zajistí, že se brýle neroztříští a neporaní oko ani při velmi silném nárazu. Můžete na ně šlápnout, mlátit do nich kladivem, střílet brokovnicí, přejet je autem… Vydrží takřka vše. Jsou odolné proti ohni. Zároveň čočky chrání zrak proti všem složkám škodlivého UV záření. Wiley X nabízí celou škálu brýlových čoček, které se liší světelnou propustností, barvou a funkcionalitou.

Obroučky brýlí jsou konstruovány z prakticky nezničitelného TriloidTM nylonu a jsou anatomicky tvarované podle tvaru lidské hlavy, tudíž dokonale sedí na obličeji. Na některé modely brýlí je možné dosadit další bezpečnostní prvky, jako je gasket ze speciální pěny (ten dokonale přilne k obličeji a pod brýle se nedostane žádné znečištění či proudící vzduch), nebo postranní štítky (ty lze nasadit na stranice a chrání oči ze strany).

 

DOPRAVA ZDARMA
Wiley X CLIMB Captivate Polarized blue/matte grey - sluneční brýle
WILEY X
5 000 
zajistíme do týdne
4 500 
DETAIL PRODUKTU »
Expedujeme do 5 pracovních dnů
DOPRAVA ZDARMA
Wiley X OZONE Captivate Polarized - Blue Mirror - Grey/Matte Grey
WILEY X
5 500 
nedostupné
4 950 
DETAIL PRODUKTU »
Zašlete dotaz na dostupnost